www.cvonline.hu

IT tesztelő

IT tesztelő

Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2018.04.17.
Jelentkezési határidő: 2018.04.22.

Megbízónk hazánk egyik legdinamikusabban fejlődő Pénztárcsoportja, mely innovatív és korszerű pénzügyi szolgáltatásokat nyújt egészség,- valamint nyugdíjcélú megtakarítások területén.

A Pénztárcsoport IT szervezetébe keresünk munkatársat azonnali kezdéssel

IT tesztelő

munkakörbe

Feladatok

  • üzleti igények megértése, elemzése tesztelői szempontból
  • javaslattétel az üzleti igények pontosítására, kiegészítésére
  • fejlesztők támogatása tesztelői szempontokkal
  • tesztelés megtervezése, végrehajtása, jelentések, jegyzőkönyvek elkészítése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás
  • kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • precíz, pontos munkavégzés

Juttatások

Munkába állás feltétele:

erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés
  • béren kívüli juttatások;
  • bónuszrendszer;
  • dinamikusa fejlődő, innovatív, stabil cég;
  • támogató vezetői és munkatársi szemlélet
  • munkába állás kiválasztás után azonnal

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát

fizetési igénnyel együtt az stj1000532@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Régió XIII. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -