Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Technikus

Sanmina - SCI Magyarország Kft.
Régió: Tatabánya, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.

keressük egymást! fogyatékosság-barát munkahely

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft.Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Új kollégánkat keressük a következő munkakörbe:

:Fő feladatok:

  • Számítógépes felhasználók támogatása, kiszolgálása, probléma esetén hiba elhárítása.
  • Szoros együttműködés a felhasználókkal
  • Operációs rendszerek, szoftverek, nyomtatók telepítése munkaállomásokra, szerverekre.
  • Eszközök hardveres telepítése, egyszerűbb hiba elhárítása.
  • Szoftverek frissítése, vállalati csapatokkal együttműködés, irányelvek betartása
  • Hálózati, telekommunikációs eszközök telepítése, karbantartása, működésének felügyelete

Képességek/tapasztalatok:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Széleskörű számítástechnikai ismeretek mind hardver, mint szoftver oldalról.
  • Operációs rendszerek - főként Windows, Linux, Chrome OS,
  • Hibák felderítéséhez szükséges analitikus gondolkodásmód.
  • Számítógépek felépítésének ismerete, legalább alapszintű szerelési gyakorlat.
  • Társalgás szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Vonzó cafetéria
  • Sok egyéb dolgozói juttatás, kedvezmények
  • Albérlet támogatás
  • Kiváló bejárás támogatás
  • 21 éve stabil növekvő cég
  • Biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tréningek
  • Helyben, ingyenes nyelvtanfolyam
  • Amerikai multinacionális munkakultúra
Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre