Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Technical Project Manager

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Amerikai, media orientáltságú, nagy rendelkezésre állású, redundáns rendszerek (főleg multi tier webalkalmazások) fejlesztésének irányítása PM szempontból

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok :

• Amerikai, média orientáltságú, nagy rendelkezésre állású, redundáns rendszerek (főleg multi tier webalkalmazások) fejlesztésének irányítása PM szempontból.

• Napi kapcsolattartás a fejlesztőkkel :

• Daily Prio listák felállítása

• Napi egyeztetések

• Project Dokumentációk készítése

• Reportok készítése a project státuszokról

• Szakmai meetingek az ügyféllel ha szükséges

Napi feladatok (8 órás munkaidő)

3 nagyobb feladatkör van:

• Reggeli taszkok összeszedése és kiküldése (éjszaka jönnek a taszkok).

• Napi kapcsolat a fejlesztőkkel (9 és 17 óra között nem folyamatos)

• Esti meetingek (15 és 20 óra között szakmai meetingek. Nem napi szinten, de hetente egyszer-kétszer előfordulhat, másik PM-mel felváltva).

• Heti buildek / Sprint lezárások kezelése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Tárgyalóképes / minimum erős középszintű ango nyelvtudás (naponta kell használni)

• Kreativitás

• Precíz munkavégzés

• Olyat jelöltet keresünk, aki szereti a kihivásokat és szeretné kipróbálni magát.

• Agile metodológiák használata (Scrum, Kanban)

• JIRA, Confluence magas szintű ismerete

• Meeting Notesok készítése, kezelése

• Feadatok kiadása és behajtása

Előny:

• CI/CD rendszerek ismerete

• Erősforrás management

• Határidőcentrikus gondolkodás

Nyelvtudás:

Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk dinamikusan fejlődő vállalat, melynek fő profilja a prémium média streaming megoldások amerikai piacra történő tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Juttatások:

• Színvonalas, versenyképes fizetés

• Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség

• Modern iroda

• Külföldiekkel történő munkavégzés

• Kiváló helyi és külföldi csapat

• Érdekes és szinvonalas project

• Macbook Pro számítógép

• 1 év itt lét után a fizetés mellé jár egy bónusz rendszer ami 3x kifizetést biztosít az év folyamán.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre