Ugrás a tartalomra
IT TANÁCSADÓ (14-9360)
pozícióba.

Nemzetközi szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

IT TANÁCSADÓ
(14-9360)

pozícióba.

Feladatok:

  • Technikai támogatás biztosítása az értékesítés felé,
  • Technológiai és üzleti tanácsadás biztosítása az ügyfelek számára, termék bemutatása,
  • Java alapú szoftverfejlesztést támogató termék kapcsán tanácsadás,
  • Részvétel szakmai konferenciákon.

Elvárások:

  • Szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (Java/Javascript/HTML/CSS),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Utazási lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9360”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása