Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT szolgáltatásmenedzsment junior szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.09.15.
Jelentkezési határidő: 2018.09.07.

Az OTP Bank

IT SZOLGÁLTATÁSMENEDZSMENT JUNIOR SZAKÉRTŐ

munkakör betöltésére munkatársat keres

Az OTP Bank a szolgáltatás menedzsment folyamatainak támogatására a ServiceNOW rendszert használja. A rendszerben megvalósított és a jövőben megvalósítandó folyamatok paraméterezésére junior munkatársat keresünk.

FELADATOK:

  • A felhasználók támogatása
  • Folyamatok paraméterezése
  • Folyamatok és megoldó csoportok megtervezése, kialakítása és tesztelése a támogató eszközben

KÖVETELMÉNYEK:

  • 0-5 év IT szolgáltatásmenedzsment területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Active Directory alapszintű ismerete
  • Windows alapú virtuális gépek alapszintű ismerete
  • Alapvető hálózati ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Logikus gondolkodásmód
  • Precizitás

ELŐNYT JELENT:

  • Folyamatszervezési ismeretek
  • ServiceNow / egyéb IT szolgáltatás menedzsment eszköz adminisztratív szintű ismerete
  • Nagyvállalati (banki) környezetben szerzett tapasztalat
  • IT és üzleti területek közötti kommunikációban szerzett tapasztalat
  • Orosz nyelvtudás
  • ITIL alapok ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Szakmai fejlődést segítő képzések és tréningek
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés, és kiemelkedő juttatási csomag

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1023, Budapest, Lajos utca 23-31.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, It-vezeto, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre