www.cvonline.hu
IT szolgáltatás manager - webshop
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.12.21.
Hirdetés azonosító: 1003400
lejárt
FELADAT

Feladatok:

  • Webshopok, Selfcare felületek IT fejlesztésében szerzett tapasztalat (online ügynökségi, vagy telekommunikációs szektorban)
  • Architektúra tervezési/fejlesztési funkciókat menedzsel szervezeti formáján belül,
  • Online világ technológiai terület ismerete révén megoldásokat készít el, elemzéseket, egymással többszörös kölcsönviszonyban lévő összefüggéseket követ nyomon,
  • A rábízott online (mobil és vezetékes) szolágáltatást/rendszert teljes életciklusa alatt menedzseli, szükség esetén finom hangol rajta/módosít vagy kivezeti azt,
  • Fejlesztési folyamatokat standard módon valósítja meg saját területén,
  • Informatikai szakértőként, a termék gazdájaként magabiztosan lép fel a külső szállítókkal történő együttműködésben (informatikai specifikációk írása/véleményezése, határidők és költségek betartása végett),
  • E-business témájú projektekben teljes értékűen képviseli szakterületét,
  • Hatékonyan együttműködik az üzleti partnerekkel, megérti igényeiket, problémákat old meg, új technológiák bevezetésében vesz részt,
  • Önállóan koordinálja, menedzseli alacsony komplexitású fejlesztési folyamat végrehajtását vagy a tervezési folyamatot, koordinálja a projektben.
PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió