Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT szoftvertesztelő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.01.
Jelentkezési határidő: 2019.10.30.

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok:

  • tesztesetek kidolgozása a specifikációk alapján
  • szoftverek tesztelési terveinek elkészítésében részvétel, tesztelés dokumentálása
  • tesztterv szerint a tesztelés végrehajtása, a tesztelés eredményéről tesztjegyzőkönyv készítése, teszteredmények kiértékelése
  • hibajegyek kezelése
  • kapcsolattartás a fejlesztőkkel, projektvezetőkkel, üzleti csapattal, partnerekkel
  • tesztelési célok meghatározásában való aktív részvétel
  • saját munkával kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

Az ideális jelölt:

  • min. középfokú végzettséggel rendelkezik
  • banki rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • ticketing rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat pl. SpiraTeam, JIRA
  • adatbázis kezelési ismeretek (SQL)
  • minőségorientált szemlélet
  • önálló gondolkodás, proaktív, problémamegoldó személyiség
  • megbízható, precíz munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt

Előnyt jelent:

  • ISTQB CTFL vagy magasabb minősítés
  • SpiraTeam, vagy egyéb tesztmenedzsment eszköz ismerete
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Banki folyamatokban szerzett szakmai tapasztalat
  • Programozási gyakorlat vagy fejlesztői háttér
  • Automatikus teszteszközökkel szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
  • Széleskörű juttatási csomag,
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Szoftver tanácsadó, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre