Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT szakértő

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Multinacionális kozmetikai vállalathoz keresünk új munkatársat,

IT szakértő

munkakörre.

Munkavégzés helye: Üllő (Budapesttől 20 percre)

Feladat:

  • a cég számítástechnikai és gyártósori berendezéseinek hardwares és softwares kezelése
  • kollégák napi szintű számítástechnikai támogatása
  • IT riportok készítése, kapcsolattartás angol nyelven külföldi partnerekkel

Elvárás:

  • angol középfokú nyelvtudás
  • műszaki / IT területen szerzett tapasztalat ( Windows szerverek, virtualizáció )
  • készenlét, havi 5-6 alkalommal

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig 08:30-17:00 ( ebéd idővel )

Fizetés:

  • nettó 280.000 - 330.000 Ft/hó ( tapasztalattól függően )
  • cafeteria
  • kimagasló utazási költségtérítés

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet.

Helyek Üllő
Pest
Kategória IT / Informatika > Hardver mérnök, It szakértő, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre