Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Support

IT Support

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.06.25.
Jelentkezési határidő: 2019.06.26.

professional business solutions

IT Support

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Integrált banki rendszer fejlesztéséhez kapcsolódó IT support, a felhasználóktól beérkező bejelentések fogadása, kapcsolattartás és együttműködés a rendszer fejlesztőivel és üzemeltetőivel.

Feladatkör, felelősségek:

Főbb feladatok: • a felhasználóktól beérkező bejelentések fogadása, hibajegy kezelő rendszer használata • kommunikáció a felhasználókkal, a problémák azonosítása, kategorizálása • hibák javítása, vagy továbbítása a fejlesztők felé • tanácsadás, oktatás a felhasználók részére • felhasználói dokumentáció, oktatási anyag készítés, tudásbázis bővítése • segítségnyújtás a felhasználók részére az új funkciók letesztelésében, tesztelési terv készítés • automatikus tesztek eredményeinek kiértékelése, tesztesetek készítése • kapcsolattartás és együttműködés a rendszer fejlesztőivel és üzemeltetőivel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások: • integrált alkalmazások support-jában szerzett tapasztalat (!), • jó kommunikációs képesség, • Windows, Office felhasználói ismeretek, • felsőfokú szakirányú végzettség, • angol alapfokú nyelvtudás, • felelősségteljes, precíz munkavégzés. Előnyt jelent: • helpdesk, vagy IT support gyakorlat, • Java ismeret, • UNIX (Linux) felhasználói ismeret, • SQL ismeretek, • Informix adatbáziskezelő ismerete, • banki IT ismeretek, • számviteli, kontrolling tudás. Olyan munkatársat keresünk a Megbízónk számára, aki szívesen támogatja a kollégái napi munkáját és szeretne egy összetartó csapat tagja lenni. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Nyelvtudás:

Alapfokú szakmai angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk 1988-ban kezdte szakosított pénzintézetként a működését, ahol elsősorban váltóleszámítolással, faktoringgal és lízinggel foglalkozott, majd 1992-ben tevékenységi kört váltott és a gépjármű-finanszírozásban jelenleg is piacvezető. Szoros kapcsolatban áll a legnagyobb magyarországi pénzügyi vállalatcsoport tagjaival, az együttműködésből származó előnyök kölcsönös kihasználása érdekében. A bank, mint a hazai gépjármű-finanszírozási piac meghatározó szereplője, a piaci igények felmérése után elindította a Flotta-, Ingatlan- és Termelőeszköz-lízing üzletágait.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.06.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre