Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT support munkatárs - diákmunka (XIV. kerület)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, XIV. kerület
  • A hirdetés 106 napja lejárt

IT support munkatárs

Partnerünk vezető szerepet tölt be a magyar informatikai piacon. Hosszútávon is fenntartható, komplex informatikai megoldásokat kínál az üzleti alkalmazásoktól, valamint üzemeltetés támogatástól az infrastruktúra kiépítésen és fejlesztésen át, egészen a teljes körű IT biztonsági megoldásokig.

Jelentkezz csapatukba IT support munkatársként!

Feladatok:

  • Munkaállomások, laptopok installációja (Microsoft, Linux, vírusvédelem, átlagos szoftverek beállításai, telepítések, hibajavítások)
  • Kapcsolódó hardver karbantartás, áthelyezés, hibajavítások, alkatrész cserék
  • Nyomtatók hibajavítása, telepítése, költöztetése, beállítása
  • Adathordók kezelése: mentés, telepítés, beállítás
  • Probléma esetén eszkaláció helyes elvégzése helyszíni csoportvezetőnek

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos Windows, Linux telepítési ismeretek
  • Egyéb felhasználó eszközök telepítési ismerete
  • Udvarias, kulturált viselkedés és kommunikáció
  • Pontos, precíz, szorgalmas munkavégzés

Amit a cég kínál:

  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Könnyen megközelíthető, jól felszerelt irodaház
  • Segítőkész csapat

Munkaidő:
Hétköznaponként 8:00 és 18:00 között

Kiválasztásnál előnyt jelent:
Microsoft vagy egyéb kliens gyártói vizsga

Heti óraszám:
8 - 16 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület

Fizetés:
Br. 1412 Ft/óra

Helyek Budapest
Pest
XIV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It asszisztens, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre