Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT support gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 100 napja lejárt

Szívesen kamatoztatnád IT tudásod multi környezetben?

Akkor olvass tovább!

Partnerünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems leányvállalata keres diák munkatársat

IT support gyakornok

pozícióba.

Feladatok:

  • Szoftverek, operációs rendszerek telepítése számítógépekre (pl. Windows 10 install)
  • Informatikai problémákban való segítségnyújtás a belső kollégák felé
  • Hibák menedzselése, megoldása, vagy továbbítása megoldócsoportok felé
  • Jegyrögzítő rendszer használata
  • Együttműködés a belső helpdesk csapattal

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony, min. 1 évig
  • Felhasználói és/vagy magasabb szintű informatikai ismeretek
  • Affinitás informatikai problémák megoldására (pl. tapasztalat Windows telepítésben, hibaüzenetek kezelésében, szoftverek telepítésében)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég kínál:

  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

Munkaidő:
Hétköznaponként 9 és 17:00 között

Heti óraszám:
25 - 30 óra

Munkavégzés helye:
Debrecen

Fizetés:
Br. 900 Ft/óra

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It asszisztens, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre