Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Specialista

Cembrit Kft.
Régió: Nyergesújfalu, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.12.02.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Akár azonnali kezdéssel keressük tapasztalattal rendelkező

munkatársunkat
Sharepoint területre

Ahhoz, hogy ezt a munkakört be tudd tölteni, az alábbiakra lesz szükséged:

  • A SharePoint-ot ismerned kell: tartalomkezelés, listák, alap beállítások. Tudnod kell ezekből SharePoint alkalmazásokat összekattintgatnod a felhasználók nem IT-s nyelven megfogalmazott igényei alapján. Lehetőleg Sharepoint 2013 / 2016 és SharePoint Online verziókkal is képben kell lenned.
  • Tudnod kell a SharePoint-ot nagyvállalati körben is használni. Olyan környezetben, ahol a nagy rendelkezésre állás alapfeltétel, és az is, hogy az elkészült megoldások a fejlesztői, teszt- és éles környezet közt mozgathatók legyenek.
  • Jó hasznát fogod venni a .net fejlesztési tapasztalatodnak. Cél, hogy amit lehet, a SharePoint alapfunkcióira építve, lehetőleg kódolás nélkül valósíts meg. De ha ez éppen kevés az adott feladat megoldására, akkor fel kell tűrni az ingujjat, és meg kell írni a hiányzó kódot.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Mérnökinformatika)
  • Min. 2 év fejlesztői és/vagy SharePoint tanácsadói tapasztalat multinacionális környezetben

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • Nemzetközi csapatban dolgozhatsz, ezért az angol nyelvtudásodra mindenképp szükség lesz!
  • Támogató, szakmailag elkötelezett csapat tagja lehetsz
  • Cafetéria (Éves bruttó 450.000 Ft)
  • A gyermekeseket rajzpályázatokkal, nyári napközis táborral támogatjuk, illetve iskolakezdési támogatásban részesülhetnek
  • Dán kultúra

Mire számíthatsz?

  • Nemzetközi projektek, inspiráló szakmai feladatok
  • Az alkalmazott technológiák széles köre, elsősorban a Microsoft portfóliójából
  • Nagyfokú önállóság

Munkavégzés helye: Cembrit Kft., Nyergesújfalu

Helyek Nyergesújfalu
Komárom-Esztergom
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftver tanácsadó
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre