Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Specialista

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Pozíció leírása:

A telephely informatikai eszközeinek, hálózatának üzemeltetése és karbantartása;
Szoftverek telepítése, karbantartása, frissítése;
Hozzáférési engedélyek beállítása;
Telekommunikációs eszközök telepítése;
Helpdesk szolgáltatás ellátása;
Azonosításra szolgáló elektronikus eszközök kezelése;
Hozzáférési jogosultságok kezelése;
Informatikai eszközök, módszerek folyamatos fejlesztése;
Szoftveres fejlesztési feladatok ellátása;
Jogosultsági szintekkel rendelkező, helyben telepített szoftverek rendszergazdai feladatainak ellátása;
Belső kommunikáció informatikai támogatása.

Követelmények:

Felsőfokú informatikai szakirányú végzettség
Microsoft alapú vállalati rendszerek ismerete (Windows , Exchange, Office)
Alapszintű Linux ismeret
ITIL, Heldesk ismeret
Hálózati imseretek (Cisco CCNA előny)
SQL nyelv ismerete (MS-SQL, Interbase, MySQL)
Angol középfokú nyelvismeret,

Előny:

Delphi fejlesztői környezet ismerete
PHP programnyelv ismerete

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/295-8396 (Schubert Ildikó)

Értékelt kvalitások

PHP programnyelv ismerete Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet, jó probléma-megoldó készség

Amit nyújtunk

Motiváló juttatás
Havi és éves bónusz
Jó csapat
Fejlődési lehetőség

Helyek Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre