Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Service Manager

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.08.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Az OTP Bank Nyrt.

pozícióba keres munkatársat

Feladatok:

  • Az OTP csoport nemzetközi leányvállalataival kapcsolatos IT csoportirányítási feladatokban való aktív közreműködés a következő területeken (szolgáltatás menedzsment/csoportszingergiák)
  • Csoport sztenderdek kialakításában, azok bevezetésében való aktív közreműködés
  • Csoport sztenderdek lokális implementációjában való aktív közreműködés (projektvezetés, szakmai részvétel)
  • Leányvállalati jelentések alapján akció tervek készítése, azok végrehajtása

 Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (informatikai és/vagy közgazdasági)
  • Minimum 3 - 5 év, banki- vagy pénzügyi területen szerzett, nem infrastruktúrához/üzemeltetéshez köthető, projekt menedzseri tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű aktív ismerete (szóban és írásban)

 Előny:

  • A következő területek valamelyikén szerzett projekt menedzseri tapasztalat: Core banki rendszerek, Adattárház, Bankkártya, Front-end rendszerek, E-csatornák
  • Multinacionális szervezettnél szerzett releváns tapasztalat
  • Nemzetközi projekttapasztalat
  • Szerb, horvát, román, bolgár vagy orosz nyelv aktív ismerete
  • ITIL folyamatok ismerete
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Munkavégzés helye: 1131, Budapest, Babér utca 9.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika > It szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre