Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Service Desk Agent

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.12.02.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Új kihívásokat keresel és érdekel az IT? Netán pályakezdő vagy és kiválóan beszélsz angolul és németül? Előnyben részesíted a rugalmas műszakban végezhetőn munkaköröket? Szívesen dolgoznál egy nagy és stabil hátterű német multinacionális cégnél?

Pozíció leírása / Job description

Amennyiben a válaszod IGEN akkor ez az állásajánlat Neked szól!

A piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk IT Service Desk Agent pozícióba német és angol nyelvtudással biatorbágyi munkavégzéssel lelkes kollégákat.
-európai üzleteink first level szintű támogatása (HW, SW, kasszarendszerek)
-telefonon és e-mailen beérkező kérések feldolgozása, hibajegyek készítése, valamint a support-tevékenység dokumentálása
-az üzletek informatikai rendszerében felmerülő szoftver és hardver hibák elemzése, megoldása, vagy továbbadása
-kapcsolattartás a második és harmadik szintű megoldócsoportokkal
-telepítések, adatmentések és technikusi feladatok támogatása táveléréssel
új hardverek és szoftverek tesztelése

Elvárások / Requirements

-kiváló német- ÉS angol nyelvtudással rendelkezik
-vállalja a több műszakos munkarendet (délelőtti és délutáni műszak), hétvégén és ünnepnapokon is
-legalább középfokú végzettséggel rendelkezik, informatikai szakirány előny
-gyors felfogást és nyitottságot mutat az új IT-megoldások iránt
-ügyfélközpontú, kiemelkedően kommunikál
-önálló, felelősségteljesen végzi munkáját
-csapatszellemmel rendelkezik
-előnyt jelent a felsőfokú olasz/szlovén/francia nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

-műszakokhoz igazodó céges buszjárat Budapest és Biatorbágy között
-fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekedő szervezetben
-átlagon felüli bérezés
-intenzív egyéni és gyakorlat közeli betanulás
-változatos és érdekes feladatkör
-kellemes munkakörnyezetben történő munkavégzés
-biztos, hosszú távú munkalehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Iratkozzon fel állásértesítőre