Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT SERVICE DELIVERY SZAKÉRTŐ

  • Company_icon AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelõ Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 111 napja lejárt

 PÁLYÁZAT

Csatlakozz te is az ÉV ALAPKEZELŐjéhez!

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. teljes munkaidőben

IT SERVICE DELIVERY SZAKÉRTŐT

keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő feladataid:

  • IT beszállítók szerződésszerű teljesítéseinek rendszeres ellenőrzése
  • Beszállítók értékelése
  • IT beszállítói szerződések, IT szabályzatok rendszeres felülvizsgálata, frissítése
  • Kapcsolattartás az IT beszállítókkal, tevékenységek megrendelése, belső oldali megszervezése, elvégzett feladatok ellenőrzése
  • IT terület beszerzéseinek koordinálása, ellenőrzése
  • IT terület projektjeinek vezetése
  • Részvétel az Társaság IT stratégiájának kialakításában
  • IT-hoz kapcsolódó nyilvántartások naprakészen tartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyaló képes angol
  • IT területen eltöltött minimum 3 eves szakmai tapasztalat
  • Alapvető ismeretek középvállalati informatikai infrastruktúrával kapcsolatban
  • Pontos, rendszerető személyiség
  • Magas szintű kommunikációs készségek

Előnyök:

  • IT auditori tapasztalat
  • ITIL v3 vagy CISA vizsga

Rád van szükségünk, ha

  • Képes vagy önállóan és felelősségteljesen dolgozni és
  • Szeretnél egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni

Amit kínálunk:

  • Barátságos légkör, fiatalos csapat
  • Nemzetközi nagyvállalati környezet
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Versenyképes fizetés
  • Önálló munkavégzés, új terület kialakításával járó kihívás
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Ragadd meg a lehetőséget, és jelentkezz az Aegon karrier oldalán!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
IT / Informatika > It asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre