Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT security specialist

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, X. kerület
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-szektornak szánt megoldásaik például: elektronikus dokumentumkezelés, e-számlázás, biometrikus aláírás, egyéb titkosítási megoldások.

Pozíció azonosító: B102ITSS
Munkavégzés helye: Budapest - X. kerület

Feladatok

  • A vállalat IT biztonsági politikájának és sztenderdjeinek a kidolgozásában, karbantartásában és alkalmazásában történő aktív részvétel Biztonsági incidensek elemzése, javító intézkedések kezdeményezése
  • Kapcsolattartás az IT biztonsági szervezetekkel, a biztonsági figyelmeztetések monitorozása, szükség esetén megelőző intézkedések elvégzése
  • Az IT biztonsági irányelvek érvényesítése mind technikai megoldások, mind a folyamatok kialakítása esetében
  • A bevezetendő informatikai megoldások biztonsági elemzése és véleményezése, a tervezésében és kialakításában történő aktív részvétel
  • IT projektekben szakértői tanácsadás
  • Együttműködés az IT biztonsági auditokon, auditeredményeknek megfelelően javító intézkedéseket kezdeményezése, felügyelete

Elvárások

  • Legalább 5 év IT területen szerzett tapasztalat, melyből 2-5 év security területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Biztonsági elvek és gyakorlati magvalósításuk részletes ismerete
  • Biztonsági ellenőrzések irányításában szerzett tapasztalat
  • Jártasság több IT és security területen
  • Komplex informatikai rendszerek biztonsági megoldásainak kialakításában szerzett tapasztalat
  • Legalább egy vizsga a következők közül:
    • SSCP, CCSP
    • GIAC-GCED/GSEC/GCDA
    • egyéb GIAC, (ISC)2, ISACA, EC-Council által kiadott vizsga
  • Proaktív, fejlett problémamegoldó- és együttműködő készség

Előny

  • CISSP, CISM, OSCP, GIAC-GPEN, CCNA-Security vizsga
  • Infrastruktúra vagy hálózat üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Tervezésben szerzett tapasztalat
  • Kriptográfia területén szerzett tapasztalat

Amit kínál a cég

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • Magas rendelkezésre állású rendszereket
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahelyet
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót, zuhanyzót
  • Sportolási lehetőséget, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági szakértő
IT / Informatika > Adatbiztonsági szakértő, It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre