Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT security specialist

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-szektornak szánt megoldásaik például: elektronikus dokumentumkezelés, e-számlázás, biometrikus aláírás, egyéb titkosítási megoldások.

Pozíció azonosító: B102ITSS
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • A vállalat IT biztonsági politikájának a kidolgozásában és karbantartásában történő aktív részvétel
  • A helyi IT biztonsági politika és szabályozás valamint a csoport szintű biztonsági szabályzatok összehangolása
  • A biztonsági előírások betartatása a munkavállalókkal valamint külső partnerekkel
  • Biztonsági incidensek elemzése, javító intézkedések kezdeményezése
  • Kapcsolattartás az IT biztonsági szervezetekkel, a biztonsági figyelmeztetések monitorozása, szükség esetén megelőző intézkedések elvégzése
  • Szakértői kapcsolattartás IT biztonsági beszállítókkal, teljesítések ellenőrzése
  • Az IT biztonsági irányelvek érvényesítése a technikai megoldások esetében
  • A bevezetendő informatikai megoldások biztonsági ellenőrzésének koordinációja,
  • Részvétel a katasztrófa helyreállítási tervek, valamint az üzletfolytonossági tervek kidolgozásában
  • Együttműködés az IT biztonsági auditokon, auditeredményeknek megfelelően javító intézkedéseket kezdeményezése, felügyelete
  • A megvalósítandó üzleti igények összehangolása a vállalat biztonsági politikájával

Elvárások

  • Tapasztalat korszerű IT biztonsági politika, üzletfolytonossági terv (BCP) és visszaállítási terv (DRP) kidolgozásában
  • Tapasztalat teljes körű, biztonsági ellenőrzések irányításában
  • Komplex informatikai rendszerek IT biztonsági felügyeletében szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • ISMS (ISO 27000) bevezetésében szerzett tapasztalat
  • ISACA által kiadott vagy egyéb biztonsági minősítések, vizsgák
  • Proaktív, fejlett problémamegoldó- és együttműködő készség

Előny

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol erős közép szint

Amit kínál a cég:

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • Magas rendelkezésre állású rendszereket
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahelyet
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót, zuhanyzót
  • Sportolási lehetőséget, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági szakértő
IT / Informatika > Adatbiztonsági szakértő, It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre