Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT RPO Sourcer

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

A pozícióról

Nálunk mindig az egyén áll a középpontban, legyen szó ügyfélről, jelöltről vagy a csapatunk tagjáról. Szervezeti kultúránkat az elhivatottság, az innovatív megoldások iránti nyitottság, a személyes érdekképviselet és a pozitív fejlődésre való törekvés jellemzi.

Nem csak képviseljük, a gyakorlatban is hiszünk a közös együttműködésben, célunk a hosszú távú és kölcsönös elégedettség, melynek érdekében szenvedéllyel törekszünk a tökéletességre!

Feladatok

RPO toborzás-kiválasztás feladatainak teljes körű koordinációja (pl.: jelöltek felkutatása és előszűrése telefonon/Skype-on keresztül, interjúk szervezése)

ATS rendszerben történő adminisztráció (HR Szoftver)

Hangsúlyosan IT munkakörökre történő toborzás

A jelöltek professzionális támogatása

A projektben résztvevő RPO Recruiter kollégával való szoros együttműködés és szakmai támogatás (KPI követés, napi/heti prioritások egyeztetése, teljesítmény visszajelzés)

Pozíciók magas szintű ismerete

Aktív Social Media használat

Részvétel csapat meetingeken

Elvárások

• Legalább 1 év vállalati és/vagy ügynökségi oldalon szerzett recruitment tapasztalat preferáltan IT és/vagy fehér galléros munkakörök terén

• IT toborzás iránti érdeklődés

• Elhivatottság a toborzás-kiválasztás területe iránt

• Igényes munkavézés

• Proaktív személyiség és „Client comes first” attitűd

• Felsőfokú végzettség

• Aktív minimum középfokú angol nyelvtudás (szóban/írásban)

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre