www.cvonline.hu

IT Researcher

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Folyamatosan bővülő csapatunk új tagját keressük munkaerő-közvetítési projektek támogatására a fent megjelölt pozícióba.

Feladatok:

·       Potenciális jelöltek felkutatása, toborzása különböző fórumokon (közösségi média aktív használata, potenciális jelöltek körének bővítése)

·       Tanácsadó kollégák napi munkájának támogatása toborzási projekteken

·       Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés

·       Állásinterjúk szervezése

·       Adatbázisok szűrése, karbantartása és frissítése

·       Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

·       Álláshirdetések feladása, kezelése

Elvárások:

·       Felsőfokú végzettség kapcsolódó IT/mérnök vagy HR területen

·       Magabiztos angol nyelvtudás

·       Tanulási hajlandóság

·       Pontosság, önállóság, jó analizáló képesség

·       IT terület iránti affinitás

·       Előny, ha rendelkezel IT tapasztalattal, illetve dolgoztál már korábban fejvadász/recruitment, vagy bármilyen kapcsolódó HR területen.

Amit nyújtunk:

·       Kellemes munkahelyi környezet

·       Jófej csapat, jófej kollégák, akiktől szakmailag is sokat tanulhatsz

·       Tervezhető karrierút

·       Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek

Munkavégzés helye:

·       Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2018.02.02.