Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT rendszerszervező / tesztkoordinátor

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.10.15.
Hirdetés azonosító: 1579521

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Az üzleti területekről érkező, alkalmazásokat érintő termék és folyamatfejlesztési igények felmérése, elemzése, koncepció készítése, informatikai tesztelések előkészítése, felügyelete.

Feladatkör, felelősségek:

•- Tesztkoordinátorként az üzleti területekről érkező, alkalmazásokat érintő termék és folyamatfejlesztési igények felmérése, elemzése, koncepció készítése,

•- Informatikai tesztelések előkészítése, felügyelete, tesztdokumentáció készítése /készíttetése/ ellenőrzése, tesztelési folyamat támogatása,

•- Tesztelési folyamatok összehangolása, folyamat tesztek szervezése, felügyelete,

•- Ütem- és feladatterv szerinti kivitelezés betartatása és ellenőrzése,

•- Folyamatos kapcsolattartás és kooperáció a szállítókkal,

•- Kapcsolattartás a felhasználói, üzleti területekkel.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- Minimum 3-4 év rendszerszervezői / tesztelői tapasztalat,

•- Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági és/vagy műszaki végzettség,

•- Jó analitikus, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet,

•- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség,

•- Eredményorientált, ügyfélorientált szemlélet,

•- Aktív részvétel csapatmunkában.

Előny:

•- Tesztelés vezetői, koordinátori gyakorlat,

•- Pénzügyi szolgáltatónál IT területen szerzett tapasztalat,

•- Fejlesztői gyakorlat,

•- Informatikai projektek vezetésében szerzett tapasztalat,

•- Tárgyalóképes angol nyelvtudás,

•- Értékesítési, pénzforgalmi és web alapú rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás előny

A megbízó cég profilja:

Megbízónk a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője, mely egy német konszern tagjaként, bővülő csapatába keresi az új kollégákat.

Amit kínálnak:

•- Fejlődési és képzési lehetőségek

•- Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások

•- Dinamikus csapat

•- Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Szoftvertesztelő
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre