Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
IT Rendszergazda (Bács-Kiskun) INTS/21/2

Bács-Kiskun megyei partnercégünk számára keresünk

IT Rendszergazda

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az informatikai rendszer optimális kialakításával elősegíti a hatékony munkavégzést a cég minden területén
  • Kapcsolattartás a nemzetközi IT csapattal, anyavállalattal
  • IT adminisztrátori feladatok ellátása, hibaelhárítás
  • Hardverekkel és perifériákkal kapcsolatos feladatok
  • Szoftverekkel kapcsolatos feladatok
  • Az operációs rendszer és a kiszolgáló alkalmazások működésének figyelemmel követése, protokollok felülvizsgálata, szükség esetén kialakítása
  • A SOX előírásainak megfelelő naplózások figyelemmel kísérése
  • Tartományi felhasználók jogosultságainak beállítása a munkakörüknek megfelelően
  • Hálózattal kapcsolatos feladatok
  • Épületbiztonsági rendszer kezelése
  • A munkát elősegítő adatok kinyerése adatbázisokból és az elvárt formátumba való feldolgozása, továbbításra való előkészítése

Elvárások:

  • Mérnök informatikus végzettség
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Bács-Kiskun
Kategória IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre