Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT RENDSZERGAZDA (14-9431)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.14.
Jelentkezési határidő: 2019.06.19.

Nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk munkatársat

IT RENDSZERGAZDA

(14-9431)

pozícióba.

Feladatok:

  • Rendszergazdai feladatok ellátása Windows operációs (MS Exchange, MS SQL) környezetben,
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása,
  • Storage környezet felügyelete,
  • Virtuális kiszolgáló környezet (VMware) üzemeltetése,
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása,
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése,
  • Support tevékenység ellátása.

Elvárások:

  • Több éves rendszergazdai tapasztalat Windows kiszolgálói környezetben,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Informatikai szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny),
  • MS-SQL üzemeltetői ismerete.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Útiköltségtérítés.

A munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9431”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre