Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Project Manager

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.10.07.
Jelentkezési határidő: 2019.11.06.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres

Feladatok:

  • projektek előkészítése, megtervezése (a projekt jóváhagyását megelőzően koordináló minőségében)
  • a tevékenység megszervezése, irányítása és beszámolás az eredményekről
  • dokumentumok előkészítése, különös tekintettel a PID ill. PZD dokumentumokra
  • a projektben részt vevő szervezeti egységek, személyek munkájának operatív irányítása, a feladatok nyomon követése és a visszamérésben való közreműködés a projekt lezárása után is
  • kapcsolattartás az érintett szervezeti egységek vezetőivel és az alvállalkozókkal
  • a kapcsolódó adatszolgáltatások megszervezése, különös tekintettel a bizottsági anyagokra és a KPI-ok teljesülése mérésének biztosítására

Követelmények:

  • felsőfokú végzettség (IT vagy gazdasági területen)
  • projekt menedzsmentben szerzett, minimum 5 év tapasztalat a következő területek valamelyikén: bank, biztosítás, telekommunikáció
  • középfokú angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség
  • felelősségtudat, tulajdonosi szemlélet
  • kreatív, problémamegoldó, logikusan gondolkodó, analitikus személyiség
  • gyors és objektív döntéshozatali képesség

Előnyt jelent:

  • pénzügyi területen szerzett, termékfejlesztési vagy folyamatfejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • professzionális munkakörnyezet
  • támogató, segítő munkahelyi légkör
  • fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet, amelyekre a hatékonyság eszközeiként tekintünk
  • versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye: 1131 Budapest, Babér utca 9

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika > It szakértő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre