Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Project Controller

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, X. kerület
  • A hirdetés 27 napja lejárt

IT controller

Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-szektornak szánt megoldásaik például: elektronikus dokumentumkezelés, e-számlázás, biometrikus aláírás, egyéb titkosítási megoldások.

Pozíció azonosító: B102ITC
Munkavégzés helye: Budapest - X. kerület

Feladatok

  • Project controlling folyamatok tervezése, továbbfejlesztése, és a folyamatok betartatása.
  • Projectek ráfordított munkaóráinak kimutatása, vezetése. Munkaórákkal kapcsolatos riportok készítése
  • Projekt ráfordítások számítása:
    • Projektre kerülő embernapok nyomon követése
    • Futó szerződések, ráfordítások elemzése
    • Költséghelyszámítás
    • Általános költséghely leosztás projektekre
  • Szoftverfejlesztési folyamatok átlátása, megértése és a controlling folyamat ehhez való illesztése
  • Ráfordítás elemzések project review-khoz
  • Együttműködés a projekt csapatokkal, riportálás a menedzsmenttagok felé
  • Project szintű ráfordítás kimutatások készítése a project csapatoknak
  • Project csapatok összetételének figyelése, project portfólió kezelés támogatása
  • A controlling adatszolgáltatás minőségének mérése, a minőségjavítási lépésekre javaslattétel
  • A controlling-gal, vagy az azt befolyásoló folyamatokról szóló szabályzatok írásában, módosításában való aktív részvétel. Esetleges módosítási javaslatok kidolgozása.
  • Projectcsapatoktól az adatszolgáltatások beszerzése, adatszolgáltatási határidők definiálása és betartatása
  • A projectek ráfordításainak vezetése, görgetése a szerződéses időszakokban. Igényekre való ráfordítások kumulált és időszaki vezetése.

Elvárások

  • Hasonló pozícióban, min. 3-5 év gyakorlati tapasztalat – idálisan KKV szektorban
  • IT területen való jártasság
  • MS Office (Excel,Work,Outlook) magabiztos felhasználói szintű használata
  • Közép és / vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Rendszerszintű és analitikus gondolkodás
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség

Előny

  • IT (KKV) fejlesztő cégnél szerzett projekt kontrollingos tapasztalat

Egyéb információ

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • Magas rendelkezésre állású rendszereket
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahelyet
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót, zuhanyzót
  • Sportolási lehetőséget, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória IT / Informatika > It-vezeto
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi auditor, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre