Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT operációs gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Partnerünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems leányvállalata keres diák munkatársat

IT operációs gyakornok

pozícióba.

Feladatok:

  • A csoport technikai, adminisztratív támogatása
  • Tudásbázis karbantartása
  • Dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton még legalább 1 évig (aktív/passzív)
  • MS Office termékek készségszintű ismerete
  • MS Windows ismerete
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Miért éri meg Partnerünknél gyakornoknak lenni?

  • Rugalmas időbeosztás
  • Valós munkatapasztalat
  • Barátságos környezet
  • Tréning- és továbbképzési lehetőségek
  • Modern, kényelmes környezet
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Rengeteg jó minőségű étkezési lehetőség

Munkaidő: hétköznaponként 09:00-tól 17:00-ig

Kiválasztásnál előnyt jelent:
Német nyelv ismerete - ITIL ismerete

Heti óraszám:
20 - 25 óra

Munkavégzés helye:
Budapest IX. kerület

Fizetés:
Br. 1300 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre