www.cvonline.hu

IT munkatárs

  • Company_icon JELD-WEN Magyarország Kft.
  • Location_icon Lenti, Zala
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A JELD-WEN Magyarország Kft.

Lenti munkavégzésre

IT munkatársat

keres

Elvárások:

  • Windows szerver operációs rendszerek üzemeltetési ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Szoftverekkel és hardverekkel kapcsolatos karbantartási ismeretek
  • Hálózati szolgáltatások ismerete, menedzselése haladó szinten (Active Directory tapasztalat)

Előnyt jelent:

  • SQL ismeret
  • SAP ismeret
  • Linux tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Szakmai és személyi fejlődési lehetőség egy dinamikus, nemzetközi hátterű környezetben
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, céges mobiltelefon

Várjuk az önéletrajzokat.

Helyek Lenti
Zala
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus, Webmester
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.05.30.
Hasonló állások
IT mérnök

HSA Kft.

IT mérnök   Feladatok: Windows alapú szerverek,...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Gyakornok - Projekt munkatárs IT területen

Audi Hungaria

Az informatika területén irodai alkalmazások üz...
Győr

IT Helpdesk munkatárs német nyelvtudással

Karrier Hungária

IT Helpdesk munkatárs német nyelvtudással Nemze...
Budapest, Pest