www.cvonline.hu

IT munkatárs

  • A hirdetés 85 napja lejárt

A JELD-WEN Magyarország Kft.

Lenti munkavégzésre

IT munkatársat

keres

Elvárások:

  • Windows szerver operációs rendszerek üzemeltetési ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Szoftverekkel és hardverekkel kapcsolatos karbantartási ismeretek
  • Hálózati szolgáltatások ismerete, menedzselése haladó szinten (Active Directory tapasztalat)

Előnyt jelent:

  • SQL ismeret
  • SAP ismeret
  • Linux tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Szakmai és személyi fejlődési lehetőség egy dinamikus, nemzetközi hátterű környezetben
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, céges mobiltelefon

Várjuk az önéletrajzokat.

Helyek Lenti
Zala
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus, Webmester
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

KIKA Lakberendezési Kft.

Kika Lakberendezési Kft. Ha szeretnél egy jó ha...
Budapest, Pest

IT mérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A szervezetek támogatása szoftv...
Tatabánya

IT mérnök

HSA Kft.

IT mérnök   Feladatok: Windows alapú szerverek,...
Szabolcs-Szatmár-Bereg