Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Munkatárs (REC_2019_9_9)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.09.19.
Hirdetés azonosító: 2365833
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

IT munkatárs

A felületkezelés, ragasztás és szigetelés területén nemzetközi szinten vezető szerepet betöltő partnercégünk részére munkatársat keresünk IT pozícióra részmunkaidős alkalmazásban.

Munkavégzés helye:

Tatabánya – Környe Ipari park

Amire az alapbéreden felül garantáltan számíthatsz:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus, fiatal csapat,
  • Barátságos, multinacionális munkahelyi környezet,
  • Munkavégzés minimum heti 20 órában.

Főbb feladataid lesznek:

  • Felhasználók támogatása, irodai környezetben felmerülő IT problémák, hibák elhárítása,
  • Mobil eszközök támogatása, kiadása,
  • Munkaállomások telepítése, cseréje, mozgatása.

Amit Tőled elvárunk:

  • Számítógépes hardware ismeretek,
  • Jártasság Microsoft Windows 7 és 10 operációs rendszerekben,
  • Office 365 programcsomag ismerete,
  • Alapszintű számítógépes hálózati ismeretek,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Analitikus szemléletmód, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, precizitás

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy

Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 2800 Tatabánya, Komáromi út 7/A.

Telefonon: +36 20 351 5329 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It asszisztens, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre