Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT mérnök / IT supporter

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Level 1-es szintű hibaelhárítás;
ITIL rendszer alapján a hibák okainak felmérése és megoldása;
Számítógépes rendszerek és hálózatok felügyelete és karbantartása;
Felhasználók SW és HW támogatása (pl. excel, powerpoint, egér, belépés)
Új számítógép installálása, software-ek telepítése;
Rendszerfolyamatok dokumentálása;
Projektmunkák;
Napi operatív tevékenységek: a számítástechnikai rendszerek zavartalan működésének biztosítása;
Számítógépes hardver operációs rendszerek és alkalmazások telepítése és konfigurálása.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
Angol nyelvtudás

Előny:

IT területen szerzett tapasztalat
Windows, Office és SharePoint rendszerek ismerete
ITIL ismeret
Gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/791-59-69 (Wéber Kinga)

Értékelt kvalitások

Gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat Csapatjátékos
Jó kommunikációs képesség
Újra visszatérő problémák hatékony megoldása
Szívesen támogatja a felhasználókat

Amit nyújtunk

Fejlődési lehetősség
Stabil háttér

Helyek Tatabánya
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.01.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
IT asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet

Dolgozz Budapest szívében, a Gránit-Pólus Közpo...
Budapest

IT specialista

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.

Feladatok:A biztonságtechnikában használatos sz...
Kecskemét

IT Programozó / IT System Analyst (Székesfehérvár)

Hire-One Kft.