Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Mérnök - INTS/9/320

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.09.17.
Jelentkezési határidő: 2019.10.16.

Nyírbátori partnerünk számára keresünk kollégát

IT Mérnök

pozícióba

Ref.: INTS/9/320

Feladatok:

  • Felhasználók támogatása, informatikai segítségnyújtás,
  • Helyi és globális informatikai projektek tervezése, végrehajtása és támogatása,
  • Irodai és gyártási informatikai berendezések életciklus-modelljének megtervezése és üzemeltetése,
  • Az informatikai berendezések monitorozása, tervezése és karbantartásának ütemezése,
  • A minőségbiztosítási folyamatokat támogató tesztberendezések üzemeltetése, ellenőrzése, az eszközök tervezett karbantartásának tervezése,
  • Technikai segítségnyújtás a társosztályok számára a napi munkában, a projektekben,
  • IT-vel kapcsolatos GDPR-szabályozások kidolgozása és kezelése,
  • Informatikai beruházások tervezése, költség-előrejelzés,
  • Kapcsolattartás az informatikai szolgáltatókkal,
  • IT dokumentációk és jelentések készítése és karbantartása.

Ajánlatunk:

  • Modern, folyamatosan növekvő multinacionális környezet,
  • Szakmai kihívások,
  • Fejlődési lehetőségek,
  • Szakmai és készségfejlesztő tréningek,
  • Jó munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés és Cafeteria,
  • Éves bónusz.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Szakmai angol nyelv ismerete,
  • Kitűnő interperszonális és kommunikációs készségek,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Jó csapatjátékos.

Előnyök:

  • Enterprise One ERP rendszerben szerzett tapasztalat,
  • IP kamerarendszerben szerzett tapasztalatok,
  • Sharepoint tapasztalatok,
  • Nemzetközi tapasztalat,
  • Programozási készségek,
  • ITIL, ISO és Lean ismeretek.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It szakértő
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre