Ugrás a tartalomra
IT MENEDZSER (13-8969)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

IT MENEDZSER
(13-8969)

pozícióba.

Feladatok:

  • Rendszergazdai feladatok ellátása Windows operációs (MS SQL) környezetben,
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása,
  • Storage környezet felügyelete,
  • Virtuális kiszolgáló környezet (VMware) üzemeltetése,
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása,
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése,
  • Felhasználók támogatása, hardveres és szoftveres problémák megoldása.

Elvárások:

  • Informatikai szakirányú végzettség,
  • Rendszergazdai tapasztalat (előny: gyártó környezetben),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Céges autó, kimagasló juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Tolna megye és Fejér megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-8969”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Tolna
Fejér
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása