www.cvonline.hu

IT kutató

  • A hirdetés 986 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, piacvezető partnere részére keres kollégákat

IT Kutató

pozícióba.

Feladatok:

• A legújabb technológiákkal történő új-generációs mobil hálózat kiépítése, fejlesztése vagy optimalizálása, új területek szabadalmaztatása,
• Cutting edge technológiák kikísérletezése, kutatása, prototípusok elkészítése,
• Mesterséges intelligencia vagy a hálózati alapok kutatás-fejlesztése, matematikai modellezés,
• Folyamatos kapcsolattartás külföldi doktorokkal, nemzetközi ügyfelekkel,
• Konferenciákon való részvétel.

Elvárások:

• Minimum MSc diploma az alábbi területek valamelyikén: matematika, fizika, informatika vagy villamosmérnök,
• Programozásban (Java/C++) / Virtualizációban / Intelligens hálózatok terén szerzett 1-5 éves tapasztalat,
• Kutatás-fejlesztés iránti érdeklődés,
• Magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen,
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit ajánlunk:

• Ph.D publikációk, kutatói projektek támogatása, (labor),
• Hosszú távú, stabil munkahely,
• Multi-side csapat, szakmai fejlődési, előrelépési lehetőségek,
• Legújabb technológiák,
• Versenyképes juttatási csomag, cafeteria, éves bónusz, (saját edzőterem, szauna)
• Rugalmas munkaidő,
• Silent office lehetősége.

Munkavégzés helye:
• Budapest, frekventált részén.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol