Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Helpdesk munkatárs - diákmunka (XI. kerület)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

IT Helpdesk munkatárs

A kormányrendszerek területén technológiavezető partnerünk az autóipar meghatározó innovatív tagja. A budapesti leányvállalat 1999 óta foglalkozik személyautók elektromos kormányrendszerének fejlesztésével, a cégcsoporton belül egyedüli elektronikai és szoftverfejlesztési kompetencia központként.

Munkatársaikat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.

Csatlakozz csapatukhoz, ha szeretnél tapasztalatot szerezni és otthon érzed magad az IT területén!

Feladatok:

  • Igények és hibabejelentések fogadása, kezelése, feldolgozása
  • Felhasználói fiókok létrehozása, jogosultságkezelés a különböző rendszerekben
  • Számítógépek, laptopok telepítése, konfigurációja, üzemeltetése, Windows-os környezetben
  • Egyéb hardver eszközök és speciális alkalmazások telepítése, konfigurációja, üzemeltetése
  • Felhasználók támogatása, segítségnyújtás

Elvárások:

  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony IT területen vagy IT területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég biztosít:

  • Könnyű megközelíthetőség
  • Multinacionális, fiatalos munkakörnyezet egy jól felszerelt irodaházban
  • Gyakorlati tapasztalatgyűjtési lehetőség valós üzleti környezetben, autóipari folyamatok megismerése
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Igény szerint gyakorlat igazolás

Munkaidő:
Hétfőtől Péntekig, 8:00-18:00 között

Heti óraszám:
20 - 24 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Fizetés:
Br. 1412-1765 Ft/óra

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It asszisztens, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre