www.cvonline.hu

IT gyakornok

  • A hirdetés 1223 napja lejárt

Feladatok:
  • Fejlesztési igények azonosítása
  • Üzleti igények begyűjtése, pontosítása
  • Egyedi, belső felhasználású Java (J2EE) kisalkalmazások, web service-ek fejlesztése, meglévők továbbfejlesztése vagy üzleti riportok készítése Oracle adatbázis környezetben
Elvárások:
  • nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • informatikai területen folytatott tanulmányok
  • SQL ismeret
  • heti 20-25 óra vállalása
  • legalább egy évig van még hallgatói jogviszony
  • kreativitás
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Heti minimum 20-25 óra, (hétfőtől péntekig) 08:00-17:00 óra között
  • Fizetés:
  • Bruttó 1000 Ft/óra
Kapcsolat:
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, jelentkezésed tárgya legyen UP-IT.
Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2014.08.28.