Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT gyakornok

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Kommunikációban tevékenykedő nemzetközi holding magyarországi cégcsoportjához keresünk

IT gyakornokot.

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben minimum heti 25-30 óra munkát tudsz vállalni!

Munkakör:

informatikai, rendszergazda és adminisztrációs feladatok támogatása, 150-240 munkaállomásos környezetben

Elvárásaink:

  • felsőfokú tanintézményben hallgatói státusz: nappali tagozaton
  • Microsoft operációs rendszerek, irodai programok ismerete, üzemeltetése, esetleges hibák feltárása és megoldása
  • felhasználók számára segítség nyújtása (helpdesk)
  • munkaállomások, telepítése és konfigurálása
  • angol nyelv középszintű ismerete
  • felelősségtudat, megbízhatóság
  • érdeklődés az informatika iránt

Előny:

  • jó problémamegoldó- és kommunikációs képesség
  • Active Directory, LDAP, Linux ismeretek
  • kitartás és precizitás
  • gyakorlatias gondolkodás
  • mérnöki látásmód

Amit kínálunk:

  • informatikai ismeretek elmélyítése
  • menő budapesti iroda
  • jó fej kollégák
  • álláslehetőség a későbbiekben
  • azonnali kezdési lehetőség

Fényképes önéletrajzodat várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > It asszisztens, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre