Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.05.11.
Jelentkezési határidő: 2019.05.26.

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Ezúttal a bank részére keresünk gyakornokot, Gazdaságinfomratikus (Autófinanszírozás projektmenedzsment), Jelzálogspecialista hálózat támogató, valamint IT rendszerzservezési gyakornoki pozíciókba, az alábbi feladatok elvégézésre

Feladatok:

IT üzemeltetési gyakornok

  • Rendszer monitoring üzemeltetés
  • Fedezetlen hitelbírálati folyamatok (személyi hitel, privát kölcsön, áruhitel, hitelkártya) támogatása
  • Behajtási folyamatok támogatása

IT auditor gyakornok

  • A kijelölt IT területek átfogó és alapos megismerése
  • Folyamatok felmérése és kulcs kockázatok és kontrollok beazonosítása
  • Aktív részvétekl a belső ellenőrzés éves kockázati felmérésében és tervezésében
  • A vizsgálatok tervezése, beleértve az ütemezést, hatőkör kialakítását, erőforrást kezelést
  • A vizsgálatban érintett területekkel kapcsolattartás, koordináció
  • A lehetséges problémák és kontroll hiányosságok beazonosítása, valamint a gyökér okok felismerése
  • Gyakorlatias, és konstruktív javaslatok nyújtása
  • Annak biztosítása, hopgy a feltárt hiányosságok javításáramegfelelő javaslatot állít össze az üzleti terület
  • Tiszta, tömör és minőségi dokumentáció előállítása
  • Az audit megállípítások utólagos nyomonkövetésem és a lezárások ellenőrzése

Oracle DBA gyakornok

  • Adatbázis adminisztráció
  • Adatbázis mentés/visszatöltés
  • Rendszer monitoring üzemeltetés, fejlesztés (Cloud Control)
  • CPU, PSU telepítés

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel főiskolai vagy egyetemi képzésben
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok, preferáltan informatikai területen
  • Legalább 1 éves gyakorlatoti idő, de minimum fél éves szerződés
  • Minimum heti 20-35  órába vállalása/pozíciótól függ
  • Dokumentálási tapasztalataid vannak
       A beléptetéshez szükséged lesz 3 hónapnál nem régebbi teljes körű erkölcsi bizonyítványra.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1121 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása, szakdolgozat írási lehetőséget
  • Önálló felelősséggel járó feladatokat
  • Adott HR csapat munkájában való aktív részvételt
  • Elméleti tudásod átültetését a gyakorlatba
  • Szakmai és készségfejlesztéseket
  • Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőséget

Előnyt jelent:

  • Feladataidat precízen és a Tőled elvárható legmagasabb szinten teljesíted
  • Meggyőző a kommunikációs készséged
  • Kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt
  • Bankszerű, elegáns, ápolt a megjelenésed
  • Tudsz alkalmazkodni a Bank kultúrájához.

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Aktiválás időpontja 2019.05.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre