Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT gyakornok (Változásmenedzsment)

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XII. kerület

Hozzáadva: 2019.06.23.
Jelentkezési határidő: 2019.06.20.

Az Euronet Services Kft. az egyik legmegbízhatóbb elektronikus pénzügyi szolgáltató nagyvállalatává nőtte ki magát. Világméretű befolyásra tett szert: jelenleg több mint 2500 ATM bankautomatát üzemeltet számos európai országban, valamint az Egyesült Államokban. Jelenleg adminisztratív diákmunkatársat keresnek IT területre.

Feladatok:

  • Informatikai projektvezető támogatása
  • Dokumentumok készítése a változáskezelési feladatokról
  • Legfontosabb érdekeltek számára jelentések készítése
  • Informatikai folyamatok működtetése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos (aktív/passzív) hallgatói jogviszony, IT területen (mérnökinformatika, gazdaságinformatika, műszaki menedzser)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Alapvető informatikai ismeretek és megfelelő megértés
  • MS Office (Excel, Word, Powerpoint, talán Visio) ismerete
  • Jó kommunikációs készségek
  • Pozitív attitűd, nyitott gondolkodásmóddal, az új technológiákkal való tanuláshoz és munkához

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti 16-20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális környezet
  • Barátságos csapat
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • SZAKMAI GYAKORLAT IGAZOLÁSA

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Helyek XII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.06.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre