Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT gyakornok (Debrecen) - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 8 napja lejárt

Partnerünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. Csapatukba keresünk németül beszélő diák kollégát

IT gyakornoki

pozícióba.

Feladatok:

  • Belső vállalati ügyfelek támogatása telefonon, e-mailben és faxon.
  • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás.
  • Felhasználói szintű IT problémák megoldása.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony.
  • Ügyfélközpontú szemléletmód.
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség.
  • Stressz és monotonitástűrés.
  • Csapatmunkára való képesség.
  • Felhasználói szintű Windows és Office ismeret
  • Szükséges nyelvtudás: Középszintű német nyelvtudás​​​​​​​

Amit a cég kínál:

  • Barátságos környezet, nemzetközi csapat.
  • Modern, kényelmes iroda.
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkaidő: Hétköznaponként 9-18 óráig.

Jelentkezni regisztráció után van lehetőség hiánytalanul kitöltött önéletrajzzal.

Heti óraszám:

  • 24 - 28 óra

Munkavégzés helye:

  • Debrecen külváros

Fizetés:

  • Br. 900 Ft/óra
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.02.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre