Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT fejlesztő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.09.15.
Hirdetés azonosító: 1788963
lejárt

Biztosítási asszisztenciával foglalkozó partnercégünk több, mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. A Europ Assistance munkavállalói a közös értékeinek, az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és ügyfeleik iránti elkötelezettségük hirdetésével gondoskodnak ügyfeleikről.

Csapatépítőjük pl. közös síelés remek lehetőség lehet egy mai modern munkahely megismeréséhez. Emellett pedig részese lehetsz egy 3-szoros Business Superbrands díjat elnyert nemzetközi vállalatnak, amelyet minden évben az üzleti szektor legkiválóbb márkái kaphatnak meg.

Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak jelentkezz!

Feladatok:

  • Alkalmazások fejlesztése, bővítése
  • Fejlesztések tesztelése, dokumentálása
  • Adatbázisokból automatikus riportok fejlesztése, karbantartása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Programozási ismeretek
  • Adatbázis-ismeretek
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • PHP ismerete

Munkaidő

  • Hétköznaponként heti 20-25 óra vállalása
  • Általános irodai időben

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Br. 1800 Ft/óra
  • Fiatalos csapat, modern környezet

Előnyt jelent:

  • Programozási tapasztalat
  • C# és NET ismeretek
  • Műszaki felsőfokú tanulmányok

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2018.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre