Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT csoportvezető

  • Az álláshirdetés tegnap lett aktiválva

Vállalatunk autóipari világmárkák közvetlen beszállítója, amely több évtizedes múltra tekint vissza Magyarországon. Jelenleg informatikai osztályunkra keressük új kollégánkat

munkakörbe.

Feladatok:

  • A helyi IT szolgálatások zavartalan működésének biztosítása és támogatása (felhasználói támogatás, adatközpont, hálózat, telekommunikáció és alkalmazások)
  • Az IT-szolgáltatások felülvizsgálata és továbbfejlesztése, tekintettel a jövőbeli üzleti igényekre, a költségszempontra és a megfelelő innovációs elképzelésekre
  • A globális IT-szabványok bevezetése a vállalatnál
  • IT projektek menedzselése
  • MES rendszer bevezetésében való részvétel és üzemeltetésének támogatása
  • A vállalatnál dolgozók szakmai támogatása, segítségnyújtás a technikai problémákat megoldására (1st és 2nd level)
  • A helyi IT-infrastruktúra megtervezése és működtetése a globális IT-vel összehangolva és támogatva
  • Az alkalmazottak oktatása és fejlesztése
  • Helyi költségvetés és munkaerőtervezés a globális IT-vel együttműködésben
  • Helyi szerződések és engedélyek kezelése
  • Az informatikai követelmények felmérése/azonosítása a felhasználói részlegektől és azokra megfelelő megoldások kivitelezése, összhangban a globális IT-vel
  • A lokális IT Service & Operation csapat technikai és felügyelő menedzsmentje
  • Az informatikai biztonság és irányítási folyamatok, például a SOX biztosítása

 Elvárások:

  • Megalapozott tudás és tapasztalat az informatikai műveletek támogatás területén, és az IT projektek sikeres kezelésében
  • Tapasztalat a hálózati adminisztráció területén, különös tekintettel a Cisco környezetre, a virtuális infrastruktúrákra és a Microsoft környezetére
  • Előny a Smartfactory / MES területén szerzett tapasztalat
  • Erős ügyfél- és szolgáltatásorientáció
  • Vezetői kompetencia és tapasztalat a többfunkciós csoportok együttműködésében
  • Eredmény- és folyamatorientált munkamódszerek
  • Az ITIL V3 ismerete

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Helyek Nógrád
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Telekommunikációs szakértő
IT / Informatika > It szakértő, It-vezeto, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.12.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre