Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Business Analyst

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.08.23.
Jelentkezési határidő: 2019.09.21.

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

IT Business analyst

pozícióba.

Feladatok:

  • Master Data Management rendszer szervezési, tervezési feladatainak ellátása
  • Megrendelő területekkel történő kapcsolattartás
  • Üzleti követelmények, igények felmérése és rendszerezése
  • Kapcsolódó rendszerekkel interfészek, folyamatok tervezése
  • Fejlesztők munkájának irányítása
  • Tesztelés és élesítés irányítása

Akit keresünk:

  • Minimum 2-3 év, Business Analyst munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség / egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Adatbázis kezelők, SQL ismerete
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Webservice technológiai ismeretek
  • Agilis módszertan ismerete
  • Pénzintézeti tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Szakmai fejlődést segítő képzések, tréningek
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helyszíne: 1131. Budapest Babér utca 9.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző
IT / Informatika > Adatbázis elemző, Adatfeldolgozó szakember, It szakértő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre