Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Business Analyst

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.04.23.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

AZ OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Üzleti igények felmérése, elemzése, alternatívák kidolgozása a leghatékonyabb működésre és legoptimálisabb megvalósításra
  • Az IT üzleti alkalmazások fejlesztéseinek/módosításainak tervezése az üzleti elvárások alapján
  • Követelmény specifikációk kidolgozása, követelmények menedzsmentje
  • Az üzleti igények egyeztetésének és elkészítésének, tesztesetek készítésének szakértői támogatás
  • Hatékony folyamatok fejlesztése/átalakítása/kialakítása, folyamatábrák készítése, use case-ek definiálása
  • Kapcsolattartás informatikai és üzleti szakterületeink között
  • Fejlesztések előkészítésének koordinálása

Elvárások:

  • Minimum 2-3 év tapasztalat üzleti folyamatok/IT alkalmazásfejlesztési területeken
  • Banküzemi és pénzügyi ismeretekben jártasság
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség

Az ideális pályázó:

  • Pörgős, határozott fellépésű, aki gyorsan tud reagálni a változó prioritásokra,
  • Érzékenyen oldja fel a kommunikációs konfliktusokat, minden fél érdekeit szem előtt tartva, türelmes, empatikus, vevőközpontú szemléletmód jellemzi
  • Csapatjátékos, kommunikatív, gyorsan tanul új műszaki ismereteket
  • Precíz, alapos munkájában, kiemelkedő fogalmazási- és íráskészséggel rendelkezik
  • Folyamatosan egyeztet a határidők betartása, a vevői elégedettség érdekében, rendszerben gondolkodik
  • Angol középszintű nyelvtudással rendelkezik

Előnyt jelent:

  • BABOK ismeret
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete.

Munkavégzés helye:

  • 1131. Budapest Babér utca 9.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző
IT / Informatika > Adatbázis elemző, Adatfeldolgozó szakember, It szakértő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre