Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

IT Business Analyst project manager és/vagy product owner tapasztalattal.

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.19.
Jelentkezési határidő: 2019.10.23.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Üzleti igények képviselete nagyvállalati ügyfelek egyedi szoftverfejlesztési projektjeiben, napi szintű együttműködés az agilis csapattal.

Feladatkör, felelősségek:

Közel két évtizede sikeresen működő, külföldi piacra is fejlesztő szoftverfejlesztő cég részére keresünk olyan IT business analyst kollégát, aki rendelkezik project manager és/vagy product owner tapasztalattal is.

Feladatok:

• Üzleti folyamatok felmérése és megértése

• Teljes fejlesztési scope menedzselése

• Cutting edge technológiákkal dolgozó fejlesztő csapat napi szintű támogatása a Scrum Masterrel együtt, az otpimális eredmény elérese érdekébne.

• Üzleti igények dokumentálása

• Kapcsolattartás az ügyféllel, információnyújtás a projekt menetével és a fejlesztési lehetőségekkel kapcsolatban.

• Scrum eseményeken történő részvétel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Tapasztalat Agilis és Scrum keretrendszerek használatában

• Tapasztalat Project Manager / Business Analyst / Product Owner munkakörben

• Szoftverfejlesztésben való jártasság (legalább minimális szintű fejlesztői tudás)

• Angol nyelvtudás

• Célorientáltság

• Kiváló kommunikációs készség

Előny:

• Termékfejlesztési tapasztalat

• SM/PO/PM certificate

• Atlassian JIRA és/vagy Confluence ismeret

Nyelvtudás:

Kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy, a szoftverfejlesztés területén több, mint egy évtized óta sikeresen működő informatikai vállalkozás. Számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesznek részt, megoldásaikat Luxemburgtól egészen Japánig használják ügyfeleik.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes bérezés

• Szakmai kihívások

• Belső meetup-ok, folyamatos tréningek

• Lehetőség különböző technológiák megismerésére (a fejlesztői csapat széles spektrumú szakmai kompetenciával rendelkezik)

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.10.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre