Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT biztonsági architekt

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Digitális földfelszíni televíziós, illetve rádiós műsorszórást biztosító megbízónk IT biztonsági architekt kollégát keres.

Pozíció azonosító: B56ITBA
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • új ügyfelek SIEM és incident respons (IR) rendszerekbe történő integrációja (felmérés, architektúra tervezés, HLD és LLD dokumentációk elkészítése, use-case-ek definiálása)
  • ügyfelek rendszereiről a SOC üzemeltetéshez szükséges dokumentációk elkészítése
  • ügyfél rendszerekkel kapcsolatos oktatások megtartása az L1 – L2 Analyst-ok számára
  • aktuális támadási módszerekben naprakész és tudását továbbadja az L1 – L2 Analyst kollégák számára
  • behatolási és sérülékenységi vizsgálatok eredményeinek elemzése és kiértékelése, kockázatelemzések elvégzése, védelmi megoldások kidolgozása
  • IT biztonsági követelmények rögzítése, új rendszerek bevezetése és fejlesztése során az információbiztonsági szempontok érvényesítése
  • SIEM és IR terület architektúrjának (architektura repository) napra készen tartása
  • SIEM és IR területen a technológia, architekturális trendek követése, elsajátítása

Elvárások

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • legalább 5 év információbiztonsági területen szerzett tapasztalat
  • legalább 1 év architektúra tervezési tapasztalat
  • IT biztonsági technológiák, gyártók, termékek, IT biztonsági monitoring eszközök széleskörű ismerete
  • információbiztonsági szabványok és ajánlások ismerete
  • Cisco CCNP Security képesítés vagy ezzel egyenértékű tudás vagy más piacvezető IT biztonsági megoldáshoz kapcsolód szakértői szintű képesítés
  • Wireshark, Nmap tool-ok ismerete
  • IT biztonsági megoldások bevezetésében és üzemeltetésében szerzett minimum 5 éves tapasztalat (legalább 3 ezek közül: NG firewall, IPS/IDS rendszerek, WAF, LB, Web/e-mail filter, AAA, antivírus, end-point security, stb.)
  • Windows/Linux rendszerek vagy vállalati hálózatok magas szintű ismerete, különösen IT biztonsági szempontból
  • legalább egy script leíró nyelv ismerete (python, power shell, bash)
  • virtualizációs rendszerek felhasználói szintű ismeret
  • támadási módszerek ismerete
  • komplex elemző és problémamegoldó készség
  • rendszer szintű gondolkodásmód
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • stressz tűrés
  • pontos munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • priorizálási képesség
  • nyitottság az IT vonatkozású technológiai újdonságok iránt
  • kommunikációs szintű szakmai angol nyelvtudás

Előny

  • hálózati forgalom analízisben szerzett tapasztalat gyanús aktivitások detektálása végett jelentene
  • REST API, JSON és OpenAPI, java, C++ ismeret
  • SOC/NOC munkakörben szerzett tapasztalat
  • hibajegy kezelő rendszerek ismerete (ITIL ismeret)
  • az IBM security termékek ismerete
  • egyéb hazai és nemzetközi IT biztonsági minősítések megléte (Pl.: CEH, CCISP)
  • incident forensics jártasság

Amit a cég kínál

  • vonzó fizetés és juttatási csomag
  • kikapcsolódást és feltöltődést is biztosító modern irodai környezet
  • egy új tevékenység indításával járó szakmai kihívások
  • fejlődési, képzési, előrelépési lehetőség

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági szakértő
IT / Informatika > Adatbiztonsági szakértő, It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre