www.cvonline.hu

It Auditor

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon V. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a belső ellenőrzési területére munkatársat keres az alábbi pozíció ellátására:

IT Auditor

Főbb feladatok

  • Részvétel a kijelölt vizsgálatok elvégzésében, a kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • A vizsgált folyamatok külső-, belső szabályozásoknak való megfelelőségének ellenőrzése, valamint hatékonyságuk értékelése,
  • A vizsgált terület belső ellenőrzési rendszerének összefoglaló, valamint annak elemeinek részletes értékelése,
  • Esetenként vizsgálatok helyszíni irányítása, részt vevő kollégák munkájának követése koordinálása,
  • Közvetlen kapcsolattartás a vizsgált területekkel,
  • A feltárt hiányosságok megszüntetésére javaslatok kidolgozása, nyomon követése, utóellenőrzése,
  • Konzultációs, tanácsadói tevékenység.

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • 1-2 éves informatikai-, könyvvizsgálói-, tanácsadói- vagy ellenőrzési területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Erős felhasználói szintű MS Office és adatbázis kezelői gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség, lényeglátás,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • CISA vizsga
  • ICT audit tapasztalat
  • Big4 vagy banki gyakorlat,

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Tanácsadás / Elemzés
Munkavégzés helye: Budapest, V kerület
Terület: Budapest

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Szoftver tanácsadó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvvizsgáló, Pénzügyi auditor, Pénzügyi ellenőr
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre