Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Auditor [SA-DITA18]

  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

Megbízónk

A régió vezető, szakmai szolgáltatásokat nyújtó nagyvállalata, amely 18 országban, több mint 44 irodában magas színvonalú pénzügyi és jogi szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek. A budapesti központ tanácsadói csapatába keresünk új munkatársat IT Auditor pozícióba.

Feladatok

  • Informatikai kontroll vizsgálatok (kialakítás és működési hatékonyság szempontjából)
  • Informatikai kockázatelemzések és más informatikai tanácsadási projektek végrehajtása
  • IT biztonsági tanácsadási projektekben való részvétel szakértőként
  • Információbiztonsági megoldások (jogosultságkezelő, adatszivárgás megelőző, naplóelemző rendszer, stb.) bevezetési projektekben részvétel szakértőként

Követelmények

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség gazdaságinformatikus vagy informatikai területen
  • 1- 2 év szakmai tapasztalat információbiztonság területén
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Részletorientáltság, önálló munkavégzés
  • Strukturált gondolkodás, agilitás

Amit kínálnak:

  • Kihívásokkal teli feladatokon, változatos projekteken dolgozhat
  • Inspiráló szervezet, szakmai tanácsadói csapat tagja lehet
  • Jól definiált, gyorsan elérhető, teljesítményalapú előrelépési lehetőségeket biztosítanak
  • Versenyképes fizetés és vonzó béren kívüli juttatási csomag

Amennyiben szeretné megpályázni a lehetőséget, kérjük, hogy küldje el angol nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre. A tárgyban kérjük, hogy tüntesse fel a pozíció nevét és/vagy kódját.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre