Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT auditor (B90AUD)

  • A hirdetés 45 napja lejárt

IT auditor

Magyarország meghatározó banki szereplője keres saját csapatába IT auditort.

Pozíció azonosító: B90AUD
Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • A Belső ellenőrzés tagjaként részvétel a Bankcsoport üzlet-támogatási és általános informatikai folyamat vizsgálatainak
    tervezésében, vizsgálati programok kialakításában és végrehajtásában, jelentések írásában.
  • Üzleti folyamat vizsgálatok IT audit támogatása.
  • Bankcsoporti projektek támogatása.
  • IT vagy IT biztonság releváns szabályzatok véleményezése.
  • Külső auditok esetén szakmai tanácsadás, konzultáció és az IT és IT biztonsági területekkel együttműködés.
  • Belső ellenőri javaslatok státuszának követése, kapcsolattartás és konzultáció a vizsgált területekkel.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki/informatikai)
  • Legalább írásban aktív angol nyelvtudás (a jelentéseket angolul kell megírni)
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat. (IT biztonság/IT ellenőrzés)
  • Rendszer-, folyamat- és kontrollszemlélet

Előny

  • Nemzetközileg elismert audit, vagy IT biztonsági minősítés (pl. CISA, CISM, CIA)
  • SQL, vagy egyéb adatbázis kezelők ismerete (Oracle, DB2)
  • Banki folyamatok, rendszerek ismerete
  • Jártasság informatikai irányításban, rendszerek fejlesztésében, üzemeltetésében, projektekben.

Helyek II. kerület
Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző
Értékesítés / Kereskedelem > Belső ellenőr
IT / Informatika > It szakértő, Számítógéprendszer elemző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre