www.cvonline.hu

 IT Asszisztens

A Nilfisk a világ egyik vezető gyártócége a professzionális takarító-berendezések piacán. Több mint egy évszázados
szakértelmünkkel világszerte három fejlesztőközpontban tervezzük magas minőségű termékeinket, melyek a legújabb
technológiát és innovációt képviselik széles termékpalettával. Több mint 3000 különböző (kültéri és beltéri) termékkel
szolgáljuk ki vevőinket.
A Nilfisk központja Dániában található és 45 kereskedelmi központunk világszerte több mint 100 országba juttatja el
termékeinket. Termelő egységeink 8 országban vannak jelen és összesen 5500 munkatársunk kötelezte el magát a
fenntartható tisztaság mellett világszerte. A Nilfisk az NKT Csoport tagja és az éves árbevétele 918 millió EUR (2014).
A Nilfisk Nagykanizsán található gyáregységbe keres munkatársat:

Feladatok:

  • A vállalat tulajdonában lévő informatikai rendszerek folyamatos karbantartása és üzemeltetése
  • Számítástechnikai eszközök beszerzése, nyilvántartása, azok működőképességének biztosítása, szükség esetén szervízelésük lebonyolítása (akár külső szakember, szolgáltató bevonásával)
  • Aktív részvétel a cég szervereinek üzemeltetésében, telepítésében és monitorozásában
  • Fejlesztési projektekben szakmai támogatás nyújtása
  • Napi rendszergazdai feladatok ellátása, hibák felderítése, teljesítményoptimalizálás
  • IT támogatás nyújtása hardveres, szoftveres kérdésekben
Elvárások:
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1- 2 éves
  • tapasztalat
  • Windows szerverek adminisztrációs szintű ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Office 2010 ismeretek
  • Angol nyelv szakmai szintű ismerete

Kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség
  • Nyitott, segítőkész hozzáállá
  • Önálló munkavégzés

Ajánlatunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, kérjük pályázati anyagát angol és magyar nyelven a következő e-mail címre juttassa el.