Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Architekt

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.26.
Jelentkezési határidő: 2019.09.28.

A Pont Systems Zrt. 1996-ban alapított (korábban Pont Rendszerház), magyar tulajdonú informatikai cég, amelynek fő profilja az egyedi szoftverfejlesztés, tesztelés, üzemeltetés és üzleti tanácsadás. Mára a kezdeti háromról több, mint 80 főre gyarapodott munkatársaink száma.

Újonnan induló projektekhez keressük

munkatársunkat!

Főbb feladatok:

  • Új IT rendszerek architektúrájának tervezése, megismerése
  • Rendszerek technikai terveinek elkészítése, implementációja
  • A szükséges IT technológiák meghatározása
  • Technikai segítség nyújtása a csapatok számára
  • Szakmai dokumentáció validálása, bővítése

Elvárások:

  • Iparági standardok, technológia standardok és architektúra keretrendszerek, ismerete. (TAM, eTOM, SID, TOGAF, SOA)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit BIZTOSÍTUNK:

  • Változatos, kreatív feladatokat,
  • Modern munkakörnyezetet,
  • fejlődést, aktív szakmai támogatást.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre