Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT Architect

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.12.20.
Jelentkezési határidő: 2019.10.01.

A Pont Systems Zrt. 1996-ban alapított (korábban Pont Rendszerház), magyar tulajdonú informatikai cég, amelynek fő profilja az egyedi szoftverfejlesztés, tesztelés, üzemeltetés és üzleti tanácsadás.  Mára a kezdeti háromról több, mint 80 főre gyarapodott munkatársaink száma.

Újonnan induló projektekhez keressük

IT Architekt

munkatársunkat!

Főbb feladatok:

  • Az IT megoldások architektúrális dokumentációkban való rögzítése
  • Olyan design készítése, amely biztosítja az integráltságot, robosztusságot és hatékonyságot a jövőbeli E2E megoldásokban
  • A közzétett vállalati architektúra tervezési irányának és termékeinek, technológiai és infrastrukturális roadmap-eknek megfelelő és ahhoz igazított architektúra megoldások biztosítása
  • Biztosítja, hogy a megoldás igazodik a definiált scope-hoz de egyben jövőbeni követelményeket is lehetővé tesz.
  • Értékeli és jóváhagyja a design dokumentációkat az IT megoldásokra
  • Az IT megoldások és beszállítók hatékony értékelésével közreműködik az IT transzformációs kezdeményezésben, amig megújult alkalmazási területek meghatározásához vezethet, biztosítva az üzleti és IT agilitást és a termékek gyorsabb piacra kerülési idejét
  • Olyan fókuszú értékeléseket készít, amelyek egyértelmű üzleti értéket nyújtanak
  • Olyan taxonomiák, adattárak, munkafolyamatok és IT irányítási folyamatok definiálása, készítése, kommunikációja és fenntartása, amelyek az iparági legjobb gyakorlatokat tükrözik.

Elvárások:

  • Iparági standardok, technológia standardok és architektúra keretrendszerek, ismerete. (TAM, eTOM, SID, TOGAF, SOA)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit BIZTOSÍTUNK:

  • Változatos, kreatív feladatokat,
  • Modern munkakörnyezetet,
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre